Vánoční besídka (16.12.1989 - foto Mirek Kovář)

 

          Nuže, tak jsem zpracoval další balíček fotografií od Mirka. Tentokrát je to vánoční besídka, každoroční posezení před Vánoci. Tato (a myslím, že i všechny ostatní) se konala na ulici Pionýrské, tehdy to byl závodní klub brněnské Drutěvy, jak tak jezdím okolo, ještě tak před třemi lety tam byl bar s názvem Juventus, nyní je to opět bar, pro změnu tuším Růžový panter. A čert ví, jak dlouho to bude platné. Takže to berte tak, že jde o informaci aktuální ke dnešnímu dni.

          Celá akce byla jednak posezení, několik scének (většinou exceloval Michal Medek), jednou dokonce celá divadelní hra, dárečky a jakýsi pokus o taškařici na způsob diskotéky. Vcelku žádná převratná událost, ale pěkný klidný večírek.

          Číslování fotek jsem tentokrát nechal vyloženě na náhodě, jinak řečeno jdou podle toho, jak jsem je bral z krabičky, anžto jak to bylo chronologicky si jednak nepamatuju, jednak je to v tomto případě úplně jedno. Jediné, co mě zaráží, nevíte, co je ten snímek č. 12? Jestli to dobře chápu, jsem to já, ale co tam dělám? Nějak mi neutkvělo v paměti, že bych někdy na besídce spal, toto nebyl ten případ, kdy jsme tam hráli Cimrmana, takže se nemohu ani vymluvit, že jde o soustředění na výkon, a rozhodně jsme tam nealkoholovali, navíc to přede mnou není ani bar, tak herdek, nevíte někdo, nad čím tam přemítám? :o))

Egi