Mikuláš (05.12.1989 - foto Mirek Kovář)

 

  eMerite

          Nevím. Nic nevím. O této akci (zaplaťpánbůh) nic nevím. Sice se tam kdesi vyskytuju sedící v lavici, ale to ještě neznamená, že si musím každou tupounovinu pamatovat. Jelikož ty fotky měl Mirek v krabičce nadepsané "Mikuláš", Kuba Šimonovský v podobě jakýhosi Mikuláša se tam vyskytuje, navíc doprovázenej komandem jakejchsi andělů a čertů a vůbec je to celý nějaký divný, řekl bych, že jde zhruba o následující:

          Bylo Mikuláše (tuším, že svatýho), někoho napadlo (tady mám několik tipů, ale koho přesně, to nevím, tak budu radši držet hubu), že se všici nahastroší jak tukani, budou se courat po škole, dělat ze sebe idioty, lozit různě do hodin a kabinetů a nutit profesory, aby ze sebe dělali idioty taky. Jak je z Mirkových fotek vidět (při troše fantazie tam něco fakt vidět je), u mnoha se nám to povedlo. Teda, lépe řečeno, někteří ze sebe idioty rádi udělali, někteří se pouze chovali přirozeně. Kteří jsou kteří, to víme jenom my, a i tam bych řekl, že názory jsou značně individuální až protichůdné. Tak jako tak, sbírka je to lepší než obludárium, taky by se to dalo říct ještě úplně naopak, profáci nám dělali "čulibrky" a Mirajs to zákeřně fotil.

          Jo, a nemyslete si, že to píšu jaksi pejorativně (herdek, to je hezký slovo, to vrazím ještě někam) nebo tak něco, že to teď s odstupem času zákonitě všem musí připadat jako vrchol stupidity, to nic neznamená, takových akcí jsme realizovali spoustu, za zábavu je považovali a náramně se u nich bavili, pravda, s přibývajícím časem někteří méně, jiní stále stejně. Ještě někde něco vyštrachám.

Egi