Taneční - 1. prodloužená (1989 - foto Mirek Kovář)

 

          Takže vážení a velevážení přátelé a návštěvníci našeho cirkusu, připravil jsem pro Vás další část z Mirkové sbírky fotografií. Tentokrát jde o estrádu zvanou první prodloužená. Nevím jak kdo, ale já to nějak zvlášť neprožíval, jednak proto, že jsem strašné dřevo, jednak mi (snad i proto) jakýkoli pohyb do jakéhokoli rytmu připadá jako šílená kravina. Ale každému, co jeho jest.

          Část fotek byla opět očíslována kvůli doobjednávkám, ale pokusil jsem se je seřadit nějak tak, jak si matně vybavuju, že to skutečně probíhalo. A nedivte se, že polovina ze snímků by se dala zařadit spíš do kategorie "Mirkova taneční exhibice", má to opět dva dobré důvody. Za prve se Mirek do těch fotek angažoval (patrně to fotil někdo z jeho rodiny), za druhé tančil i závodně a narozdíl od většiny přítomných mladíků byl asi jediný, kdo tam nevypadal úplně jako idiot. A navíc se poblíž něho občas mihne některá spolužačka (i když častěji je to preventivně sestra Jana).

          No a větší provedení - dole jsem přidal tři skupinové fotky, byly ještě ve větším formátu a kvalitnější, tak jsem je nascannoval ještě jednou a nechal taky větší.

 

Egi